Loading...

Το site του αγώνα:

Οι Ελληνικές Συμμετοχές:

Μαρία ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ –ΚΕΚΡΟΨ ΝΑΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ -TECHNO293 YOUTH (U17)

Αιμιλία ΚΩΣΤΗ –ΚΕΚΡΟΨ ΝΑΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - TECHNO293 PLUS (U19)

Ευστράτιος ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ–ΚΕΚΡΟΨ ΝΑΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-TECHNO293 PLUS OPEN

Φινέας ΖΑΝΝΑΡΑΣ  - Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  - TECHNO293 PLUS (U19)

Ειρήνη -Στέλλα ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΥ - Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  - TECHNO293 (U13)

Στυλιανή ΑΡΒΑΝΙΤΗ - Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  - TECHNO293 YOUTH (U17)

Νεφέλη Αναγνώστου - Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  - TECHNO293 JUNIOR (U15)

Μελέτιος ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ  - Α.Ο. ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ  - TECHNO293 PLUS (U19)

Γρηγόριος ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ - Α.Ο. ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ  -  TECHNO293 PLUS (U19)

Σωτήριος ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - TECHNO293 JUNIOR (U15)

Αλέξανδρος ΒΑΣΜΑΝΩΛΗΣ   - Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  - TECHNO293 JUNIOR (U15)

Μαρίνα ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ - ΝΑΟ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ  - TECHNO293 PLUS (U19)

Πέτρος ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ –Α.Ο. ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ  - TECHNO293 YOUTH (U17)

 

Κατηγορία Αγωνιστικά Νέα
Με χρυσό μετάλλιο επιστρέφει από το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ο Αθανάσιος Κυφίδης (Ν.Ο. Βουλιαγμένης) και με χάλκινο μετάλλιο ο Αλέξανδρος Ελευθεριάδης (Ν.Ο.Π. Φαλήρου)
Μια ακόμη πολύ καλή εμφάνιση μετά το Ευρωπαϊκό Laser RDL πραγματοποίησε ο Ιάσων Βαλιάδης (Ν.Ο. Βουλιαγμένης) ο οποίος τερμάτισε 6ος.
Και στην 1η εικοσάδα οι αθλητές μας Διονύσης Καλπογιαννάκης-12ος ( Ν.Α.Ο Μάτι),Αναστάσης Γκαρίπης-13ος (ΟΦΘ), Θωμάς Κοβατζής- 19ος (Ι.Ο. Αγ. Νικολάου "ΑΙΟΛΟΣ").
Καταπληκτική εμφάνιση πραγματοποίησαν και τα κορίτσια:
5η τερμάτισε η Γαβριέλα Χρουνεβέχεν (Ν.Ο. Χίου) και στην 10η θέση η Βαρβάρα Πορτόλου (Ν.Ο.Κ.Β.)
Κατηγορία Τελευταία Νέα
7-8 Μαρτίου 2020, Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης. - Optimist Β Φάση

7-8 Μαρτίου, Ναυταθλητικός Όμιλος Αρτέμιδος Σπάτων
Κατηγορία Αγωνιστικά Νέα
Τρίτη, 18 Φεβρουαρίου 2020 20:13

2020 ILCA Radial Women's World Championships

Melbourne, Australia · 2020 · 21st - 28th February.

Οι Ελληνικές συμμετοχές: 
Β. Καραχάλιου- Ιστιοπλοϊκός Ομιλος Πειραιώς
Α. Φακίδη- Ν.Ο. Βουλιαγμένης
Results:

Κατηγορία Αγωνιστικά Νέα