Loading...
Παρασκευή, 26 Μαρτίου 2021 21:23

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΕΙΟ 24/3

Μετά την διευκρίνιση της Εφορευτικής Επιτροπής ότι δεν τίθεται θέμα προσωπικών δεδομένων, δημοσιεύουμε τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών με  σταυρούς που έλαβαν οι υποψήφιοι τα οποία έχουν ως εξής:

 Οι υποψήφιοι Πρόεδροι έλαβαν τις παρακάτω ψήφους: 

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 57
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 26
  3. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ: 25

 Η Εφορευτική Επιτροπή ανακήρυξε ως επιτυχούσα Πρόεδρο κατά σειρά εκλογής, την:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   57

 Τα υποψήφια Μέλη Δ.Σ. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους: 

  1. ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 31
  2. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 22
  3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 28
  4. ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΑΚΡΙΒΗ του ΙΩΑΝΝΗ: 40
  5. ΑΧΛΑΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ: 1
  6. ΒΑΡΒΑΡΡΗΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: 20
  7. ΒΓΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 26
  8. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ: 46
  9. ΓΙΑΛΟΥΣΗ ΛΙΑΝΑ-ΣΤΕΛΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ: 21
  10. ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ: 9
  11. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΡΜΑΝΔΟΥ: 23
  12. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ: 37
  13. ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 33
  14. ΚΑΜΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ: 40
  15. ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 21
  16. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΡΓΥΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 24
  17. ΚΟΥΝΤΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 21
  18. ΚΡΟΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 27
  19. ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 6
  20. ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ: 5
  21. ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ: 41
  22. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: 20
  23. ΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ: 43
  24. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 26
  25. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΕΣΤΗ: 20
  26. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΧΩΜΙΟΥ: 39
  27. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ: 34
  28. ΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ: 2
  29. ΡΟΥΣΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ: 32
  30. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ: 19
  31. ΣΜΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ: 36
  32. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 22
  33. ΣΤΡΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ: 18
  34. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: 19
  35. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ: 37
  36. ΧΑΝΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 45
  37. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 38
  38. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ: 22
  39. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ: 40

 Τα υποψήφια Τακτικά Μέλη Ε.Α.Θ. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΛΤΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 29
  2. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ: 26
  3. ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 74
  4. ΓΑΛΑΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 36
  5. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 23
  6. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ: 62
  7. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ: 51
  8. ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ: 24
  9. ΚΑΤΣΙΚΑΒΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 21
  10. ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 22
  11. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: 67
  12. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ: 22
  13. ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 64
  14. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 23
  15. ΠΛΕΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: 26
  16. ΣΥΦΑΛΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ: 52
  17. ΤΕΡΖΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ: 51
  18. ΤΟΡΟΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ: 19
  19. ΤΣΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 61
  20. ΦΕΡΕΚΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ: 54

 Τα υποψήφια Αναπληρωματικά Μέλη Ε.Α.Θ. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ: 70
  2. ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ :74
  3. ΤΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 61

Τα υποψήφια Τακτικά Μέλη Πειθαρχικής Επιτροπής έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΔΑΜ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ: 58
  2. ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΟΥΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΦΩΤΙΟΥ: 28
  3. ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: 22
  4. ΔΗΜΑΚΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ: 54
  5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ: 54
  6. ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ: 27
  7. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ: 2
  8. ΚΑΚΑΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 57
  9. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 17
  10. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ: 24
  11. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 18
  12. ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ: 23
  13. ΛΕΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ: 52
  14. ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ: 21
  15. ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 19
  16. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ: 54
  17. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 20
  18. ΤΕΦΑΣ ΚΟΥΤΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: 59
  19. ΧΑΜΑΡΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ: 20

 Τα υποψήφια Αναπληρωματικά Μέλη Πειθαρχικής Επιτροπής έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 64
  2. ΚΑΝΤΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 66
  3. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 68 

Τα υποψήφια Τακτικά Μέλη Εξελεγκτικής Επιτροπής έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 26
  2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ: 25
  3. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ: 78
  4. ΜΠΕΣΟΥΣΑΝΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 58
  5. ΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 63
  6. ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 20

 Το υποψήφιο Αναπληρωματικό Μέλος Εξελεγκτικής Επιτροπής έλαβε τις παρακάτω ψήφους:

 ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ: 74

 Οι υποψήφιοι Τακτικοί Εκπρόσωποι για την Ε.Ο.Ε. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: 21
  2. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: 36
  3. ΧΑΝΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: 52

Οι υποψήφιοι Αναπληρωματικοί Εκπρόσωποι για την Ε.Ο.Ε. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: 28
  2. ΚΡΟΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 31
  3. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 49