Loading...
Δευτέρα, 29 Νοεμβρίου 2021 10:46

Εθνικές Ομάδες Κατηγοριών Ανάπτυξης 2021-2022

Ύστερα από την ολοκλήρωση των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων των Κατηγοριών Ανάπτυξης οι Εθνικές Ομάδες για την κάθε κατηγορία ορίζονται ως εξής:

Κατηγορία 420
Γιαννούλης Λάμπης - Ευλάμπιος
Γιαννούλη Ελένη
Μπήτρος Δημήτρης
Μιχαλόπουλος Συμέων
Κεχαγιόγλου Λάζαρος
Μανίκης Ερμής
Σουρλατζής Δημήτρης
Σουλιώτη Κλειώ
Σουρλατζής Νικόλας
Γρίσπος Ελευθέριος
Τσαμοπούλου Μαρίας
Σωτηρίου Ελένη
Βαρθολομάιου Δήμητρα
Γώγου Μεταξία
Μπαλτζή Βασιλική
Κολυδά Ευστρατία

ILCA 4
ΑΓΟΡΙΑ
Ελευθεριάδης Αλέξανδρος (U16)
Καλπογιαννάκης Διονύσης ((U16)
Γκαρίπης Αναστάσιος (U18)
Ιωαννίδης Αλέξανδρος (U18)
Τσάκος Στέφανος (U18)
Πετριανός Διαμαντής (U16)
Σταθάς Μάριος (U16)
Κοβατζής Θωμάς (U16)
Σταματιάδης Αριστοτέλης (U18)
Βαλιάδης Ιάσων (U18)
Γκίκας Αχιλλέας (U16)
Ζήσης Θεοφάνης (U18)
Κυφίδης Αθανάσιος (U18)
Πολύμος Παναγιώτης (U18)
Σπανός Παναγιώτης (U18)
Φελούς Φίλιππος (U18)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Ηλιοπούλου Ελισάβετ (U18)
Μένη Χριστίνα (U18)
Δαφερέρα Θεοδώρα (U16)
Παπανικήτα Αιμιλία (U16)
Παπαγεωργίου Αναστασία (U18)
Βλαχάκη Βασιλική (U18)
Καραγεωργου Ευαγγελία (U18)
Καραουλάνη Ελίζα (U18)
Καλιπτσίδη Ευγενία (U18)
Καλακωνα Μαρία Ελένη (U16)
Γκίκα Ερμιόνη (U16)
Κουραβελου Ηρώ (U16)
Μπουγιατιώτη Τατιανή (U16)
Πόρτολου Βαρβάρα (U18)
Τσαλτά Φοίβη (U18)

ILCA 6 ΑΝΔΡΩΝ
Κεφαλλωνίτης Ιάσονας
Κυρπογλου Παντελής
Μπούμπης Βαασίλης
Ελευθεριάδης Αλέξανδρος
Κυφίδης Αθανάσιος
Βαλιάδης Ιάσων
Βέκκος Παναγιώτης
Ιωαννίδης Αλέξανδρος
Γκαρίπης Αναστάσιος

ΟΡΤΙΜΙST
U16-ΑΓΟΡΙΑ
Παναγόπουλος Ιάσονας
Ζαρίμης Αθανάσιος
Θεοδωράκης Νικόλαος
Πορτοσάλτε Κωνσταντίνος
Κυφίδης Αλέξανδρος
Προκοπίου Νικόλας - Νεκτάριος

U16-ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Αναστασίου Κλεοπάτρα
Κερκεζού Ιακωβίνα
Γουίντερς Ελισάβετ Άννα
Αλχανάτη Ελένη
Σουλιώτη Αθηνά
Κοσμά Φραγκίσκη

U13-ΑΓΟΡΙΑ
Βαλιάδης Ορέστης
Μπουγιούρης Γιώργος
Λεονταρίδης Γεώργιος - Νεκτάριος
Ζαπονίδης Κυριάκος
Παναγόπουλος Ιάσων
Σαμαράς Στέφανος

U13-ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Ραγκούση Κωνσταντίνα
Μακρή Μαρία - Άννα
Θεοδωρακοπούλου Δέσποινα
Παπαδοπούλου Λαχανούδη Ηλέκτρα
Σινάνη Κωνσταντίνα

TECHNO293
ΑΓΟΡΙΑ
Κονταρίνης Πέτρος
Σταθόπουλος Γρηγόρης
Αντωνακας Δημήτρης
Καλπογιαννάκης Σωτήρης
Κουτελας Μηνάς
Βασμανώλης Αλέξανδρος
Μνάκογλου Φίλιππος
Αποστολίδης Γιώργος

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Καρβουνιάρη Μαρία
Αρβανίτη Στυλιανή
Αναγνώστου Νεφέλη
Αναγνώστου Δανάη
Γουίντερς Αλεξία Ιωάννα
Καργοπούλου Ειρήνη - Στέλλα

TECHNO293 PLUS
ΑΓΟΡΙΑ
Καλπογιαννάκης Μελέτης
Ζαναρας Φινέας
Κονταξάκης Ευστράτιος

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Κωστή Αιμιλία
Χερουβίμ Μαρίνα