Loading...

Εθνικές Ομάδες

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ TECHNO293 PLUS ΑΓΟΡΙΑ

  • ΣΙΛΙΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ TECHNO293 PLUS ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΙΚΗ
  • ΚΩΣΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ TECHNO293 ΑΓΟΡΙΑ

  • ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  • ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  • ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
  • ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ TECHNO293 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • ΠΟΝΤΙΦΗΞ ΔΑΝΑΗ
  • ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΜΑΡΙΝΑ
  • ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ -ΤΣΟΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • Βύρωνας Κοκκαλάνης Ν.Α.Ο.Β.Β.

  • Αλέξανδρος Καλπογιαννάκης Ν.Ο.Β.

  • Λεωνίδας Τσορτανίδης Ν.Ο. Ανδρου

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • Αικατερίνη Δίβαρη Ν.Α.Ο.Β.Β.

Εθνική ομάδα για Παγκόσμιο Πρωτάθλημα OPTIMIST 2019

  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Χαλκίδας
  • ΓΚΑΡΙΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ- Όμιλος Φίλων Θαλάσσης
  • ΣΟΥΡΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΣΟΥΡΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΓΟΥΙΝΤΕΡΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ - Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου

Εθνική ομάδα για Ευρωπαϊκό  Πρωτάθλημα OPTIMIST 2019

  • ΜΠΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- Ναυτικός Όμιλος Αίγινας
  • ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ- Αθλητικός Ναυτικός Όμιλος Γλυφάδας
  • ΚΥΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Αθλητικός Ναυτικός Όμιλος Γλυφάδας
  • ΓΚΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-Ναυτικός  Όμιλος Παλαιού Φαλήρου
  • ΚΕΡΚΕΖΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- Αθλητικός Ναυτικός Όμιλος Γλυφάδας

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  • ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
  • ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  • ΖΑΜΙΤ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ
  • ΚΥΡΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
  • ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΠΟΥΖΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΛΑΓΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • Βασιλεία Καραχάλιου Ι.Ο.Π.

  • Αθανασία Φακίδη Ν.Ο.Β.

  • Ναταλία Ταμβακίδου Ν.Ο.Θ.

  • Αμαλία Προβελεγγίου Ν.Ο. Δελφινάριο.

  • Ανδριάνα Χίλιου Ν.Α.Ο. Μάτι

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • Δημήτριος Παπαδημητρίου Ν.Ο.Β

  • Αντώνιος Μπουγιούρης Ν.Ο.Π.Φ.

  • Πάτροκλος – Θεόδωρος Τσαραμύρσης Ι.Ο.Π.

  • Αναστάσιος Παναγιωτίδης Ν.Ο.Θ.

  • Λεωνίδας Αλυγιζάκης Ι.Ο.Π.

  • Αιμιλιανός Μόνος Σ.Ε.Α.Ν.Α.Τ.Κ.

  • Μάριος Καραδήμας Σ.Ε.Α.Ν.Α.Τ.Κ.

LASER 4.7 ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 2019

  • ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ ΙΑΣΩΝ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης
  • ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-Ναυταθλητικός Όμιλος Ειρήνης Φιλίας
  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης
  • ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΓΛΥΝΟΣ ΗΛΙΑΣ-Αλκυών Ναυτικός Όμιλος Ραφήνας
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Μάτι Αττικής
  • ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Ηρακλείου
  • ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-Ναυτικός Όμιλος Βόλου & Αργοναύτες
  • ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- Ναυταθλητικός Όμιλος Ειρήνης Φιλίας

LASER 4.7 ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2019

  • ΜΠΑΛΛΙΟΥ ΡΟΖΕΤ- Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης
  • ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ- Όμιλος Φίλων Θαλάσσης
  • ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ- Σ.Ε.Α.Ν.ΑΤ.Κ.
  • ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ-Ναυτικός Όμιλος Ακτής Θερμαϊκού
  • ΒΛΑΧΑΚΗ ΒΑΣΩ-Ναυταθλητικός  Όμιλος Γαζίου Κρήτης
  • ΜΠΙΛΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΕΛΠΙΔΑ- Ναυτικός Όμιλος Άγιοι Απόστολοι
  • ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΕΛΙΖΑ-Ναυτικός Όμιλος Άνδρου
  • ΜΠΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ-Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • Ιωάννης Μιτάκης Ν.Ο.Ε.

  • Αντώνιος Μανωλάκης Ν.Ο.Ε

                              

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • Παναγιώτης Καμπουρίδης – Στυλιανός Νούτσος Ν.Ο.Ε./Ο.Σ.Φ.Π.

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • Παναγιώτης Μάντης – Παύλος - Σεραφείμ Καγιαλής Ι.Ο.Π./Ν.Ο.Κ.Β.

  • Βασίλειος Παπουτσόγλου – Ιωάννης Ορφανός Ι.Ο.Π.

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • Μαρία Μπόζη – Ραφαηλία Κλωναρίδου Ν.Ο.Θ.

                            

ΑΓΟΡΙΩΝ

  • ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΔΕΔΕΣ ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
  • ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

  • ΠΑΠΠΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  • ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ- ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
  • ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΓΩΓΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ